line

APIE MUS

ATLIKEJAI.COM (MT agentūra) yra vadovaujama Lietuvos pramogų pasaulio pionieriaus, prodiuserio Martyno Tylos. Ši agentūra yra įsikūrusi Lietuvos sostinėje Vilniuje.

Nuo 1994 m. ši agentūra yra pripažinta visoje Lietuvoje, jai priklauso garsiausi ir profesionaliausi šalies muzikos talentai.
Martyno Tylos įkurtos agentūros darbas prasidėjo nuo dviejų labai perspektyvių, dabar agentūros darbą garsinančių grupių SEL ir EXEM.

Savo karjeros pradžioje Martynas pastebėjo, kad koncertų užsakovai, įrašų gamintojai ir atlikėjai tarpusavyje sunkiai suranda tinkamas gaires bendriems leidybos darbams ir koncertų organizavimams. Martynas pritaikė savo verslo taktiką ir sėkmingai apjungė atlikėjų, leidybininkų ir koncertų organizatorių darbus. Taip pat pasistengė, kad visi kūrybinio proceso dalyviai būtų teisiškai apsaugoti, o jų darbai būtų tinkamai atlyginti.

Martynas Lietuvoje yra vadinamas pramogų pasaulio sutarčių novatoriumi, jo patarimų dažnai prašo muzikos verslo kolegos. Pramogų pasaulio ekspertai vertina šio prodiuserio intuityvumą, sugebėjimą tarpininkauti ir talentą atrasti būsimas scenos žvaigždes. Taip pat Martynas Tyla yra žinomas dėl profesionalaus ivairių muzikinių renginių, projektų organizavimo.

Martyno Tylos agentūra ATLIKEJAI.COM taip pat specializuojasi naujų barų – klubų atidaryme ir jų atnaujinime. Patyrę konsultantai ir Martyno komandos patirtis padeda tinkamai įvertinti rinką ir skatinti pelningas sąvokas į konkrečią tikslinę auditoriją.

Martynas per daugiau nei 20 metų sukaupė patirtį vadovaudamas žinomiems naktiniams klubams bei barams. Šia naudinga patirtimi jis yra linkęs pasidalinti su savo kolegomis.
Nesvarbu, ar norite atidaryti naują restoraną, sporto barą ar naktinį klubą, o gal norite tik jį atnaujinti – mes galime Jums padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus.

line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs