line

Donatas Montvydas (Donny Montell)

Donny-Montell

„Kurti, dainuoti, šokti – kol kas tai mano gyvenimo aistra, būdas emociškai išsikrauti, atsikvėpti nuo likusio pasaulio. Lieki tik tu ir muzikos garsai, kuriuose, priešingai negu racionaliame gyvenime, jautiesi saugus, laisvas laimingas – tikrasis „aš“.
Kiekvienas žmogus turi tai, kas savita, gražu, tik dauguma to net nebandome ieškoti. Iš prigimties esame kuo nors apdovanoti, tačiau viskas priklauso tik nuo mūsų – ar mes esame pasiruošę tai priimti. Manau, atėjo laikas.

Nemanau, kad esu ypatingas, tiesiog mano gyvenime yra žmonių, kurie mane įkvepia ne tik kaip muzikantai, kūrėjai, bet kaip ir asmenybės. Iš šių žmonių aš semiuosi stiprybės, idėjų bei palaikymo. Norėčiau bent dalelę palikti to, kiek jie yra palikę, tačiau tai ne dėl pripažinimo ar įvertinimų. Jei nors vienam pasaulio žmogui, įskaitant ir mane, teiksiu malonumo, tuomet norėčiau būti muzikos dalimi“, – taip save pristato pats Donny Montell.

Donatas gimė 1987 10 22 Vilniuje. Savo muzikinį kelią pradėjo „Dainų dainelėje“, kurioje tapo laureatu. Vėliau mokėsi Balio Dvariono muzikos mokykloje. „Tai buvo laikas, kai supratau, kad muzika man lydės visą gyvenimą“, – konstatuoja Donatas.

D. Montydas yra sėkmingai dalyvavęs įvairiuose muzikiniuose projektuose: prieš keletą metų jis tapo nacionalinės televizijos šou „Lietuvos dainų dešimtukas“ bei „Iššūkis žvaigždėms“ nugalėtoju. Ne mažesnio populiarumo Donny Montell sulaukė ir prestižiniuose festivaliuose.

2008 metais Baltarusijoje vykusio festivalio „Slavianskij Bazar” konkurse, tarp 22 valstybių, D. Montvydas iškovojo pagrindinį prizą Grand Prix. Vėliau bandė savo jėgas Nacionalinėje „Eurovizijos“ dainų atrankoje 2009m. bei 2010m., bet iki pergalės trūko visai nedaug. 2011m. Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje D. Montvydas atliko dainą „Let me“

Donatui itin sėkmingi buvo 2010-ieji ir 2011-ieji. LNK projekte „Žvaigždžių duetai“ dainininkas savo balsu užbūrė tiek žiūrovus, tiek komisiją. Spėjo sudalyvauti TABAMI projekte, kuriame atliko Michael Jackson dainas.

„Tai buvo viena iš išsipildžiusių mano svajonių – didžiojoje scenoje atlikti M. Jacksono dainas“, – sako Donny Montell. Dalyvauti šiame projekte man buvo didelis įvykis Repetuodamas programą jaučiuosi taip, lyg pats Michael Jackson iš aukštybių mane palaikytų. Žinoma jaučiu ir didelę atsakomybę“, – neslepia D. Montvydas, kurį galima vadinti šio projekto iniciatoriumi.

2010 metų pabaigoje Donatas pasiekė dar vieną pergalę gyvenime. Jis laimėjo populiarųjį projektą televizijos „Šok su manimi“. Po sėkmės jame Donny Montell ėmė rengti stulbinančius pasirodymus scenoje kartu su profesionalių šokėjų grupe.

2011 metais Donatas daug laiko skyrė dalyvavimui prestižiniuose muzikiniuose festivaliuose. Atlikėjas svečio teisėmis pasirodė Baltarusijoje, Vitebske vykusio „Slavianskij Bazar“, o vėliau su geriausiais dainininkais iš viso pasaulio konkuravo prestižiniame konkurse „New Wave 2011”.

Itin sėkmingai Donatas pradėjo 2012 metus. Jis sėkmingai pasirodė nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje ir tapęs muzikos profesorių ir televizijos žiūrovų numylėtiniu gavo kelialapį į didžiausio Europos muzikinio šou finalą, kuris buvo organizuojamas Azerbaidžano sostinėje Baku. Ten atlikėjas sėkmingai pateko į finalą ir jame užėmė garbingą 14 vietą. Antrajame pusfinalyje atlikėjas užėmė aukštą 6-ąją vietą.

Taip pat Donatas Montvydas per 2013m. nufilmavo ir du dainų klipus:
„Make that love“

„Artojų himnas“

LRT TELEVIZIJA transliavo šiųmečio Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ Donato Montvydo palaikymo ir paramos koncertą „Būkime kartu“

line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs