line

Empti

1993 m. susikūrusi grupė „Empti“ daug kartų keitė savo sudėti. Iš pradžių grupę sudarė Kristijonas Karinauskas, Darius Siaurusevičius-Pianinas ir Paulius Kilbauskas. 1997 metais prie “Empti” prisijungė Glebas Vaščenko ir Darius Janušonis (iš grupės “Bix”). Tokia Empti grojo dvejus metus, paskui išsiskirstė. Po kurio laiko prie Pauliaus ir Pianino prisijungė Giedrė Vitkauskaitė, buvusi grupių “Sumerland” ir “Dogbones” narė, į grupę grįžo Janušonis.
1999 metais pasirodė albumas “Estrada”. 2000 m. grupė skynė laurus “Radioacentro” ir “Bravo” apdovanojimuose.
Vėliau grupėje prasidėjo krizė. Ją lydėjo buvusio grupės nario Kristijono Karinausko ir klavišininko Janušonio mirtys.
2001 metais, kai išėjo albumas “Cunami”, Empti beliko dviese – Paulius ir Giedrė. Būtent jie sukūrė visiems puikiai pažįstamas dainas „Gera mylėtis“, „Muzika“, „Diskoteka“, „Saloje“, „Pabandyk“

2009 m. grupė “EMPTI” nusprendė tęsti muzikavimą, Surengė anšlaginį pasirodymą Vilniuje, “House of Music” scenoje. Bene tituluočiausiai Lietuvos grupei „Empti“ nusibodo šluostyti dulkes nuo daugybės „Bravo“ bei „Radiocentro“ apdovanojimų statulėlių, ir džiaugėsi, kad savo vardą vėl išvydo “Apdo2009” nominacijose. Grupė sugrįžo naujiems laimėjimams. Kiek netikėtai paskelbę apie savo sugrįžimą, muzikantai nudžiugino “Empti” pasiilgusius gerbėjus Netrukus po grupės sugrįžimo radijo stotis pasiekė tokie singlai kaip “Don’t miss the party”, “4 milimetrai“, „Tu man“.
Grupė EMPTI rugsėjo 10 d. pristatė savo rinktinį albumą „Fermata“. EMPTI nariai atskleidė geriausių dainų albumo pavadinimo reikšmę – „Fermata“. Remiantis žodynais, muzikinis terminas fermata – tai ženklas, žymintis, kad reikia pailginti garso arba pauzės trukmę. „O mums fermata reiškia tą užlaikytą natą su mintimi, kad po jos vėl laukia kažkas nežinomo,“ – pavadinimą aiškinjo ir paslapčių dar neišdavė vokalistė Giedrė.
„Fermata“ – tai 1993 metais susikūrusios grupės geriausių dainų ir prisiminimų rinktinis albumas su keturiomis naujomis, dar niekur neišleistomis dainomis. „Šis albumas – ir tiems, kurie nori prisiminti, ir tiems, kurie tik dabar atrado „EMPTI“ – apibendrino Giedrė. Rugsėjo pradžioje išleisto albumo dainų saraše rasime tiek ankstesnių dainų, kaip „Pabandyk“, „Gera mylėtis“, „Saloje“ bei naujausius kūrinius „Tu man“, „4 milimetrai“.

banner ad
line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs