line

Giedrė Kličkauskienė


Giedrė jau būdama 8 metų žinojo, kad bus dainininkė ir dainavimo mokytoja. 2006m. baigė Vilniaus kolegijos Menų fakultetą populiariosios muzikos studijas ir buvo pakviesta ten pat ir dėstyti, tačiau neapleido ir muzikininkės karjeros.

Atlikėjos Giedrės Kilčiauskienės balsas lietuviams puikiai pažįstamas iš „Pieno lazerių“ bei EMPTI kūrinių. Visa melomanų karta, užaugusi su tokiomis dainomis kaip „Sala” ar „Gera mylėtis”.

Sunku patikėti, kad iki šiol scenos senbuvė ir daugybės apdovanojimų savininkė dar niekad nedainavo viena. Tiesa, viena – tik sąlyginai.

Giedrės planai – solinę programą pristatyti keliais pasirodymais Lietuvos miestuose.

„Geras koncertas – toks, kuriame klausytojai išgirsta tai, ką noriu pasakyti“. Noriu, kad šie būtų tokie. Scenoje galiu būti ir lyriška, ir klube „hei-ho“ šūktelėti. Kokios nuotaikos bus ši programa, kol kas tegul lieka paslaptis. Bet manau, kad ji patiks tiems, kurie mane girdėjo „Empti“, „Pieno lazeriuose“ ar džiazo koncertuose.

Į naują avantiūrą žengianti dainininkė sako, jog į sceną žengia ne dėl to, kad norėtų užimti kažkieno vietą.
„Lietuvoje yra pakankamai publikos, kuri eina ir į džiazo, ir į roko, ir į geros popmuzikos koncertus. Žiūrovų, kurie mėgsta kokybę, o muzikos stilius nėra toks svarbus. Jų aš tikiuosi nenuvilti“, – neslepia solo dainininkė.

2013m. atlikėja įrašė solinį albumą „Optinė apgaulė“.

Taip pat su projektu „Džiazo miniatiūros“ įrašytą albumą „Jazz miniatures“.

Giedrė kartu su grupe Echoes įrašė dainą „Iš lėto“, kurią pristatė festivalio „Vilnius Music Week“ metu.

line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs