line

Milita Daikerytė

Milita004Milita Daikerytė gimė 1997 metais Varėnoje. Ji baigė Balio Dvariono muzikos mokyklą, įgijo fortepiono specialybę. 2009 m. pasinėrė į profesionalias vokalo studijas.
Vaikystėje Milita mėgo fantazuoti apie modelio karjerą, pati kūrė drabužių eskizus, fotografavosi. Pamažėl tai tapo ne tik laisvalaikio užsiėmimais: Milita dalyvavo grožio konkursuose, tarp kurių buvo ir „Fashion TV Model“ ar „Mis Vilnius“ rinkimai, kuriuose simpatiška ir komunikabili mergina pasiekė aukštų įvertinimų.

Veiklumas ir scenos trauka buvo glaudžiai susijusi su muzikinėmis ambicijomis. Iš pradžių dainavusi tik savo malonumui, netrukus Milita atrado save šioje srityje ir didžioji scena tapo jos gyvenimo tikslu. Kad pasirinktas kelias – teisingas, rodo ir jos muzikinių konkursų laurai. 2008-aisiais tarptautiniame konkurse „International Festival of Childs and Youth Creation“ M. Daikerytė laimėjo antrąją vietą. 2009-aisiais buvo pripažinta Kauno talentų konkurso laureate, iškovojo aukso medalį tarptautiniame konkurse „Television Marathon Baltic Transit“, o „Buen Viage Opus“ pelnė trečiąją vietą.

01bw2010 metais dalyvavaudama LRT projekte „Talentų ringas“ ji pateko į superfinalą. Tais pačiais metais M. Daikerytę lydėjo sėkmė ir „Vaikų Eurovizijos“ atrankoje – mergina sulaukė publikos dėmesio ir užėmė trečią vietą, o dar po metų – antrąją, surinkdama daugiausiai žiūrovų balsų.
TV3 televizijos projekto „Vaikų balsas“ apdovanojimuose ji pateko į „Metų atlikėjo“ nominaciją. Populiariausiame LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ Milita pasiekė finalinį etapą. Taip pat ji tapo 2015 metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyve. O pastarąjį sezoną BTV persikūnyjimo šou „Muzikinė kaukė“ M. Daikerytė buvo pripažinta viena iš trijų geriausiųjų.
Šiuo metu ji – abiturientė. Socialiniuose tinkluose Milita turi 96 tūkstančius sekėjų.

line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs