line

Pinup Girls

CF011002
Į sustabarėjusią Lietuvos popmuzikos padangę 2011 metais itin sėkmingai įsiveržė nauja seksualių merginų grupė „Pinup Girls“.

Vos per pusmetį dainininkės sugebėjo išpopuliarėti visoje Lietuvoje. „Pinup Girls“ narės pristatė kelis hitus tapusius kūrinius, dalyvavo įvairiuose televizijos projektuose. Daug dėmesio atlikėjos sulaukė ir dėl išskirtinio savo įvaizdžio.

Visos „Pinup Girls“ dainininkės yra pamišusios dėl aprangos stiliaus pin-up, kuris išpopuliarėjo 20 amžiaus viduryje Jungtinėse Amerikos valstijose. Jis pasižymi tuo, jog yra seksualus, tačiau nevulgarus, erotiškas, bet nedvelkiantis pornografija. Bene įžymiausia pin-up stiliaus ikona yra Marilyn Monroe, kuria žavisi ir grupės „Pinup Girls“ dainininkės. Jos žada kiekvieną savo pasirodymą paversti provokuojančiai gundančiu, karštu ir priverčiančiu širdis plakti sparčiau.

Pramogų ir sporto pasaulio atstovų organizuojamuose vakarėliuose visos trys grupės narės nėra naujokės. Kalbama, kad ne vienam garsiam vyrui seksualiosios scenos deivės yra palaikiusios draugiją ir susukusios galvas. Esą keli sportininkai ir pramogų pasaulio rykliai net buvo pasirengę koreguoti savo karjeros planus vardan to, kad išpildytų „Pinup Girls“ narių troškimus. Paklaustos apie audringus praeities romanus, visos dainininkės vengia platesnių diskusijų, tačiau nepaneigia, jog jų palankumo siekė ne viena garsenybė.

2011 metais didelį šurmulį sulaukė įvairios merginų fotosesijos. Bene didžiausias susidomėjimas kilo po to, kai „Pinup Girls“ deivės pozavo legendiniam vyrų žurnalui „Playboy“.

2012 metais dvi „Pinup Girls“ narės – Ieva ir Viktorija – buvo pakviestos dalyvauti gražiausios šalies merginos rinkimuose „Mis Lietuva 2012”. Abi panelės pateko į projekto finalą.

2013m. balandį grupė išleido debiutinį albumą „Išpažintis“.

Grupė „Pinup girls“ aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Taip pat tapo reklaminiais veidais.

Šių metų spalį laikinų atostogų išėjo Ieva Ambrazaitė. Toliau muzikinę karjerą tęs Viktorija Sutkutė ir Simona Nainė.

Viktorija Sutkutė – 22 metų šatenė. Ji yra tituluota gražuolė, dalyvavusi ir laimėjusi ne vieną grožio konkursą. Kaip ir kitos grupės narės, Viktorija anksčiau dirbo modeliu. Per karjerą teko apskristi kone visus pasaulio kontinentus, demonstruoti garsių dizainerių drabužius. Iš kitų „Pinup Girls“ narių ši mergina išsiskiria ypatingai dideliu biustu. Tačiau Viktorija neatskleidžia, ar jis natūralus, ar pagražintas plastikos chirurgų.
Simona Nainė – 23 metų marijampolietė. Po kontrastingų permainų grupėje, Simona jau džiaugiasi scenos malonumais drauge su Viktorija. Pradėjusi savo dainavimo karjerą nuo 5-erių metų ši mergina gali pasigirti sukauptu dideliu patirties bagažu. Pažinusi šou pasaulį dar būdama „Mokinukių“ gretose, Simona dabar puikiai realizuoja save „Pinup Girls“ amplua. 2013m. rugpjūtį Simona ištekėjo už „Radisto“ Jono Nainio, dar kitaip žinomo Jovani vardu.
line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs