line

Sasha Song

Dainininkas, muzikantas, kūrėjas Sasha Song, kurio tikrasis vardas Dima Šavrovas, savo karjerą pradėjo būdamas 10-ies metų, kai sudainavo legendinę dainą „Mamai“. Ją Dimai sukūrė Ovidijus Vyšniauskas ir Gintaras Zdebskis. Ši daina tapo viena reikšmingiausių Lietuvos muzikos istorijoje. Būdamas tik 12-ikos, vaikinas jau išleido pirmąjį solinį albumą „Svajonių laivas“, už kurį pelnė Lietuvos Prezidento padėkos laišką už nuopelnus Lietuvai.

1995 metais Dima gavo BRAVO apdovanojimą, kaip „Metų atradimas“. Laimėjęs keletą tarptautinių konkursų, emigravęs į Angliją ir gyvenęs ten 8-erius metus, studijavo muziką, viename iš Londono koledžų. Po ilgų klajonių į gimtą kraštą grįžęs su muzikos partneriu Hywelu Samu, laimėjo Grand Prix tarptautiame konkurse „Palanga 2005“.

2007 metais kartu su popoliaria grupe SEL Sasha Song įrašė singlą „Ne Uletaj“. Kūrinys pasiekė pirmą vietą „Russkoe Radio Baltija“ tope. Daina 14 savaičių sėkmingai išsilaikė aukštose populiariausių sąrašų pozicijose.

2008 metais Sasha Song su daina „Miss-Kiss“ dalyvavo Lietuvos „Eurovizijos“ atrankoje. Pusfinalyje užėmęs 1-ą, o finale 3-ią vietą, jis tapo daugelio žiūrovų favoritu.

2008 m. dalyvavimas LNK projekte „Muzikos akademija“ atlikėjui buvo puiki proga klausytojams parodyti savo muzikinius sugebėjimus, tačiau, jis vėl liko trečias. Nors ir nebuvo deramai įvertintas „Muzikos Akademijoje“, Sasha Song nenusiminė ir toliau atkakliai siekė savo užsibrėžtų tikslų.

2009 m. Sasha Song tapo prizininku konkurse „Lietuvos Dainų Daina 2009“. Nors konkurso idėja buvo išrinkti geriausią Lietuvos dainą, tačiau pirmai vietai atiteko dar ir kelialapis į „Eurovizijos“ konkursą. Daina „Pasiklydęs žmogus“ atlikėjui suteikė galimybę savo balsą parodyti visos Europos gyventojams. Dima puikiai pasirodė „Eurovizijoje“, sėkmingai iškopė į finalą.

Dar prieš „Euroviziją“ Sasha Song spėjo sudalyvauti ir tarptautiniame konkurse „Malta Euro Song“, kuriame užėmė antra vietą. Vėliau atlikėjas gavo pasiūlymą varžytis tarptautiniame popdainų konkurse Estijoje, Taline „Laagna Laul“, kuriame taip pat užėmė garbingą antrą vietą.

Nuo 2009 metų kartu su „Tabami“ komanda Dima pradėjo koncertinį turą po Lietuvą. „Tabami“ garsėja renginių ciklais, kuriuose yra akcentuojami gyvos muzikos šou. Sasha Song šiuose renginiuose įkūnija mylimiausią atlikėją George Michaelą.

Patyręs visas kančias ir džiaugsmus 2009 metų „Eurovizijos“ konkurse, Sasha Song nusprendė išbandyti savo jėgas ir 2010 metų nacionalinėje atrankoje. Kartu su dainininke Nora Strolyte jie atliko dainą „Say Yes To Life“. Nors kūrinys sulaukė itin didelio populiarumo, šįkart prizinė vieta atiteko kolegoms. Dar po metų „Eurovizijos“ atrankoje Dima scenoje pasirodė su bičiuliu Donatu Montvydu-Donny Montell. Šįkart kelialapis į „Euroviziją“ ir vėl atiteko bendražygiams.

Atlikėjas-kompozitorius įrašė šias dainas :
Naujas gyvenimas

Tai irgi praeis

Kartu su grupe Echoes įrašė dainą „Sex & City Life”, kuri tapo vasaros hitu – užėmė aukščiausias vietas radijo stočių topų lentelėse.

Dima reguliariai dirbo įrašų studijoje prie savo pirmojo albumo, kurį išleido net trimis kalbomis, dalyvauja televizijų laidose, aktyviai gastroliuoja Lietuvoje ir Rusijoje.
Šiuo metu daug dirba prie naujojo albumo, kurį išleis 2014m., taip pat kuria dainas kitiems atlikėjams.

banner ad
line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs