line

Donny Montell pristato naują pasaulinio lygio dainą ir vaizdo klipą. Išgirsk!

Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Atlikėjas Donny Montell, kuriam pastaruoju metu plačiai veriasi vartai į pasaulio muzikos industriją, šiandien pristato naujausią savo kūrinį „Screw me up“. Netrukus daina pasieks ir didžiausias Skandinavijos šalių radijo stotis, bet išskirtinė galimybė – Lietuvos publikai.

Hitu pretenduojantis tapti naujausias Donny Montell darbas „Screw me up“ pasauliui patiekiamas ant lėkštutės kartu su dinamišku vaizdo klipu, kurį režisavo švedė Sascha Jean-Baptiste. Visi darbai tradiciškai vyko Švedijoje. Ten atlikėjas praleidžia ypač daug laiko, nes šiuo metu prasideda jo didysis karjeros kelias, lydimas jau pasirašytų sutarčių su Švedijos populiarius artistus atstovaujančia agentūra „Stockhouse“ ir viena iš trijų didžiausių pasaulio muzikos leidybos kompanijų „Warner Music Sweden“.

„Šis klipas pranoks mano visus prieš tai filmuotus Švedijoje. Tai, ką jau sukūriau Lietuvoje per daugelį metų, dabar statau Švedijoje. Rezultatu esu labai patenkintas, nes tai visos komandos nuopelnas. Veiksmas vyksta Stokholme, bet šįkart ne lauke, o lovos pataluose“, juokiasi Donny Montell.

Sausio 20-ąją jo daina „Screw me up“ atakuos Danijos, Švedijos, Suomijos ir Norvegijos radijo stočių eterį, tuo rūpinasi Skandinavijos ir Šiaurės šalių muzikos verslo atstovai. O šiandien Donny Montell pristato kūrinį lietuviams. Išgirsk ir įvertink!
http://www.youtube.com/watch?v=yRPkPXXZm6Y

  1. Vilkaviko says:

    Ka tiu atvazius yknoncertatiu marepole ka ais ka mane tu gales pasmti is vilkaviko ai per ikines ir gale tu pasmti diu savo telefno niumery montvydaia jegiu gali nores ataua paskti

line
All rights reserved © 2013 | Design and programming IT&Designs