line

ĮRAŠŲ STUDIJA

Įrašų studijoje atliekamos įvairios paslaugos, susijusios su muzikos kūryba bei leidyba.
Studijos teikiamos paslaugos:
Muzikos kūrimas – atliekama muzikos kūrimo paslauga konkrečiam tikslui. Pavyzdžiui: konkursui, spektakliui, filmui, himnui, sveikinimui ir t.t. Tai gali būti tiesiog dainos arba instrumentinės foninės muzikos, spektaklio arba filmo iliustracijos muzikos kūrimas.
Muzikos kūrinių aranžuotės – kai yra sukurta muzika (kompozicija), mes galime sukurti ir nuspręsti, kaip ji gali skambėti tembriškai, kokius instrumentus panaudoti, kaip sukurti ritminę struktūrą ir kūrinio formą.
Vokalo, akustinių instrumentų ir pučiamųjų instrumentų įrašymas – kokybiškai įrengtoje studijoje įrašomas vokalas ar instrumentai, kurie skamba natūraliai ir kokybiškai.
Balso įrašymas – studijoje įrašomas balsas audio klipams, ir tai nebūtinai turi būti reklama.
Įrašų suvedimas (miksavimas) – antras po aranžuotės muzikos įrašo kūrimo etapas. Muzikos suvedimas – ne tik techninis atskirų takelių sujungimo procesas, bet ir kūrybinis darbas, nuo kurio priklauso kaip skambės galutinis įrašo rezultatas.
Garso reklama – garso įrašų studijoje gali būti sukuriama audio reklama prekei ar paslaugai arba tiesiog turite reklaminį tekstą, tačiau nežinote, kaip jį realizuoti, tad kreipkitės į mus.
Dainos įrašymas – įrašų studijoje galima įrašyti dainą pagal jūsų pageidavimus ir profesionalų komandos konsultacijas.

line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs