line

„Kūnas, alkis ir kvapas“ – drum&bass dovana nuo Sasha Song

Sulaukęs ypatingo pasisekimo su daina „Siela, žodžiai ir muzika“, atlikėjas Sasha Song gavo tarpautinės leidybinės kompanijos „ Freestyle Records“ pasiūlymą platinti dainininko muziką. „Džiaugiuosi šiuo, atrodo, mažyčiu, tačiau labai svarbiu pasiūlymu , nes „ Freestyle Records“ dirba su profesionaliais ir populiariais atlikėjais, tokiais kaip: The Killers, Depeche Mode, Robbie Williams, Lady Gaga, Sia ir daugeliu kitų, o tai pat atstovauja garsius prodiuserius ir didžėjus, kaip Sander van Doorn, Mark Knight, Afrojack ir Vadim Soloviev“, – džiaugiasi atlikėjas. Sasha Song, rodos, nesiruošia sustoti kopti muzikiniais laiptais į populiariumo viršūnę ir šiandien pažeria net tris naujienas. Šiandien dainininkas klausytojų teismui atiduota dvi dainos „Kūnas, alkis ir kvapas“ versijas, kuriose figūruoja drum&bass muzikiniai atspalviai.

„Mano dainos dienos šviesą išvysta ne viena, bet dažniausiai dvejomis kalbomis. Kodėl? Todėl, kad Lietuvos ir užsienio rinka – du skirtingi vandenynai. Taip ir mano naujausias kūrinys „Kūnas, alkis ir kvapas“ – skirtas Lietuvos auditorijai, kita versija „Outside“ – skirta labiau Europos rinkai, youtube ir VEVO kanalo mylėtojams, – pristatydamas savo dainą pasakoja Sasha Song.

Kalbėdamas apie naują dainą, kūrėjas pamini, kad kiekvienoje versijoje susipins skirtingos istorijas, tačiau pagrindinė mintis ir tematika išlaikyta ta pati. „Tai – kūrinys, kuriame nebijoma drąsių tekstų ir tiesos apie tokią meilę, apie kurią žmonės vengia kalbėti. Daina apie meilę ir aistrą, kurią žmonės jaučia kūnui. Juk ne veltui daina taip ir pavadinta“, – šypsosi Sasha.

Ieškodamas naujų skambesių ir siekdamas originalumo, Sasha Song į pagalbą pasikvietė„Tri Real“ ( Gytis Valickas) ir teksto autorę „Cammile“.

„Kūnas, alkis ir kvapas“ – paklausyk ir įvertink.

line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs