line

Lietuvos klubinės muzikos pasaulį papildė seksualumu trykštantis duetas

Šių metų M.A.M.A. apdovanojimų dūzgėse puikiai startavęs ir kviestinius svečius įkaitinęs, Militos ir Sezzy duetas skelbia jog ruošiasi nustebinti ir visos Lietuvos klubinės muzikos mėgėjus.

Stipraus vokalo savininkė, muzikinių projektų dalyvė Milita bei puikiai klubinėtojams pažįstamas Sezzy pasiruošę pavasarį pasitikti su ypatingu projektu. Duetas parengė pasaulyje itin populiarų naktinių vakarėlių programos atlikimo būdą, kuomet scenoje vokalistė pasirodo kartu su DJ.

Milita ir Sezzy programoje skambės visame pasaulyje gerai žinomi hitai, kuriuos atlikti leidžia itin plačios Militos vokalo galimybės.

„Šiuo projektu kartu su Sezzy norime parodyti, koks karštas vakarėlis gali įvykti bet kuriame klube, bet kuriame Lietuvos mieste, šį kartą neprireiks vykti į geriausiais vakarėliais garsėjančią Ibizą“ – teigia atlikėja Milita.

Pirmieji naujojo dueto projektą turėjo progą įvertinti Lietuvos pramogų pasaulio atstovai, susirinkę į M.A.M.A. apdovanojimų dūzges. Po talentingosios Militos ir Sezzy pasirodymo susirinkusieji neliko abejingi ir negailėjo pagyrų, jog to Lietuvoje jau trūko ilgą laiką.

Paklausus dueto apie tolimesnius planus, jie teigė: „Esame pasirengę išjudinti visos Lietuvos klubinį gyvenimą pamėgusius žmones ir aplankyti kuo daugiau naktinių klubų“.

line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs