line

Monika Linkytė kartu su styginiu kvintetu pristato singlą

Šį penktadienį turą po vienuoliką Lietuvos miestų pradedanti Monika Linkytė nenustoja džiuginti savo klausytojų. Šiandien atlikėja pristato naujausiausią savo singlą „Krentu žemyn”.

„Krentu žemyn” – ypatinga daina man. Taip pat, tai yra pirmasis kūrinys, kurį atlieku su styginiu kvintetu. Neslėpsiu, jau seniai apie tai svajojau. O svajonės juk pildosi”, – džiaugiasi atlikėja.

Monika Linkytė atskleidžia, jog „Krentu žemyn” – asmeninių išgyvenimų kupinas kūrinys.

„Dažnai nesuprantu, kodėl žmonės veidmainiauja, žeidžia ir skaudina vieni kitus. Po tokių patyrimų, matyt, kaip ir kiekvienas, jaučiuosi pasimetusi.”

„Tada nežinau ko noriu, nesuprantu kaip išsivalyti savo sielą. Bet į viską, kad ir kas nutiktų, manau, reikia žiūrėti su meile, kuri po audrų grįžta su didele saule”, – atvirauja atlikėja.

Šis kūrinys – tarsi įžanga artėjančiam Monikos Linkytės koncertui Šv. Kotrynos bažnyčioje, kur ji, kovo 4 d., kartu su styginių kvintetu pristatys išskirtinę programą „Muzika sielai”, kuriai ruošiamos specialios, ne tik Monikos Linkytės dainų, tačiau ir kitų, Lietuvoje ir visame pasaulyje žinomų kūrinių aranžuotės.

„Visiškai gyvas kūrinių atlikimas – labai tikra, tai, ką galima jausti vidumi, o styginiai man visuomet buvo ir yra instrumentai, kuriantys jaukumą ir jautrumą”, – sprendimą kūrinius atlikti su styginių kvintetu komentuoja atlikėja.

Monika Linkytė atvirauja, jog koncerto aplinka bei pritariantys instrumentai – fortepijonas ir styginių kvartetas, išties įpareigoja.

„Tikiuosi, jog „Muzika sielai“ bus koncertas, kurio metu, visais tą vakarą atliktais kūriniais, bent truputį paliesiu kiekvieno klausytojo sielą.”

Pasiruošimą išskirtiniam, jautriam ir labai atviram pasirodymui atlikėja derina su jau šį penktadienį prasidedančiu turu po Lietuvą – vasario 5 d. Monika Linkytė kviečia susitikti Alytuje, o vasario 6 d. – Panevėžyje.

line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs