line

Pinup Girls atlikėjos: “Merginos, varom “OUT”?

“Žinom, kokie vakarėliai būna patys smagiausi”, – šmaikščiai šypsosi “Pinup Girls” atlikėjos ir pristato naujausią savo dainą, kuri sukurta specialiai visoms merginoms. Vasaros laikotarpis – pats darbymetis, tačiau atlikėjos tikina, kad spėja viską suderinti: ir koncertuoti, ir į sostinę iš pajūrio grįžti, ir pailsėti, ir laisvalaikiu pasilinksminti. “OUT” – taip nestandartiškai dainininkės pavadino savo naująją dainą.

“Norėjome sukurti paprastą, vasariškai lengvą ir teigiamą kūrinį, kuris pretenduotų tapti visų merginų himnu”, – šypsosi Viktorija Sutkutė. Tiesa, žodžius šiam kūriniui parašė pačios atlikėjos. “Tikrai kiekviena mergina/moteris/panelė žino, ką reiškia merginų vakarėliai. Mes su Viktorija – taip pat. Todėl vieną gražų rytą sugalvojom, kad reikia parašyti dainą, kuri simbolizuotų ir atvaizduotų tikrą merginų vakarėlių šėlionę”, – mintimis dalinasi Simona Nainė ir pajuokauja, – “Juk kartais visi nori “nusiraut”.

PINUP GIRLS (foto.FOTOGENIJAI2)

“Pinup Girls” atlikėjos džiaugiasi, kad vienos iš pirmųjų Lietuvoje prisijungia prie naujausio muzikinės pramonės priimto standarto ir suvienodinto naujų įrašų paleidimo laiko, ir savo šviežiausią dainą gerbėjams atiduoda būtent penktadienį. Paklausyk ir įvertink!

line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs