line

Rollikai šturmuoja populiarumo viršūnę

Rodos, ką tik pasirodę dienos šviesoje ir populiarioje viešoje erdvėje, vaikinų grupės „Rollikai“ nariai Naglis, Jurijus ir Mantvydas, nusiteikę labai rimtai užkariauti žinomumo olimpą. Vaikinai jau gali pasigirti pirmaisiais savo pasirodymais, kuriuos surengė Klaipėdoje ir Alytuje. „Tai tik pradžia, o ji mums, iš tiesų, yra labai sėkminga“, – džiūgauja Mantvydas Sabaitis ir tikina, kad jie suplanavę pateikti daug staigmenų savo grupės, dar tik besiburiantiems, fanams.

Artėjant meilės dienai, „Rollikai“ pristato visiems gerai žinomą, tačiau visiškai skirtingai atliekamą dainą. „Galim pasakyti, kad ši daina skirta visoms moterims, tačiau taikliausias Amūro šūvis pasiekia visas Violetas“, – šmaikštauja Naglis Bierancas. Jauni atlikėjai pasirinko labai gerai žinomo, tikro scenos grando, Kastyčio Kerbedžio atliekamą dainą – „Violeta“ ir pateikė savo versiją. Žinoma, su rokenrolo muzikos skambesiu ir triguba energija. „Mums labai smagu ir didelė garbė, kad K. Kerbedis patikėjo šią dainą mums. Tai vienas tų atlikėjų, kuris lietuviškosios muzikos istorijos knygoje įrašytas paryškintomis, aukso raidėmis. Džiugu, kad „Rollikai“ gali ne tik naujai agaivinti senesnes dainas, bet ir įkvėpti joms naujos charizmos“, – mintis dėlioja Jurijus Veklenko.

Kartu su daina, dainininkai pristato ir savo šventinį, raudonų širdelių įkvėptą įvaizdį. „ Ech, norėjosi to romantiškumo, seksualumo, geros ir pakilios nuotaikos, kurią galėtume perteikti savo klausytojams ne tik su muzika, bet ir vaizdiniu pavidalu“, – atvirauja Naglis apie Šv. Valentino dienai specialiai sukurtą fotosesiją.

„Na, vaikinai nebūtų vaikinais, jei nepasiųstų visoms merginoms po bučinį į žanduką“, – labai rimtai kalba Mantvydas ir siūlo paklausius įvertinti „Rollikų“ atliekamą dainą „Violeta“.

line
Visos teises saugomos © 2013 | Dizainas ir programavimas IT&Designs