line

Monika Linkytė pristato dainą „Po Dangum”

Извините, этот техт доступен только в Литовский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Savo 23-iojo gimtadienio proga Monika Linkytė gerbėjams pristato dainą „Po Dangum” iš savo naujo muzikos albumo, kuris pasirodys jau visai netrukus. Šią dainą Monikai sukūrė Leon Somov ir Jazzu. „Tai lietuviška, šviesaus liūdesio daina su gražiais, prasmingais žodžiais. Justei kitaip parašyti neišeina, o man tas šviesus liūdesys yra labai artimas”, – šypsosi Monika.

Pasak jos, dainos skambesys bus panašus į visą naujo albumo skambesį. „Laikas parodyti tikrąją save – visi įpratę matyti romantišką, mėlynakę, ilgų kasų Moniką Linkytę, atliekančią lėtą dainą ir vilkinčią suknelę ligi žemės. Bet tai ne visai aš!, – sako dainininkė, – ateinu su nauju garsu ir nauju įvaizdžiu.”.

Gerbėjams savo gimtadienio proga Monika dovanoja dovaną pati ir tikina, kad duoti – visada yra smagiau, negu gauti. „Kai pats kažką atiduodi, visuomet įvyksta grįžtamasis procesas, – sako ji, – labai mėgstu dovanoti, o ypač stebėti žmonių šypsenas”.

Grįžtamoji reakcija įvyko ir po tarptautinio „Eurovizijos” dainų konkurso, kur dviese su Vaidu Baumila jie atstovavo Lietuvai. „Tikiu, kad mums pavyko bent šiek tiek suvienyti tautą ir pati tai jaučiu – žmonės nebijo prieiti, pakalbinti, pasisveikinti ar papraščiausiai palinkėti geros dienos. Mūsų didelis ir nuoširdus darbas „Eurovizijoje” sugrįžo su kaupu”, – sako Monika. Daugiau, pasak jos, niekas nepasikeitė – rytais geria tą pačią kavą ir lygiai taip pat mėgsta miegą.

Kviečiame jus pirmuosius išgirsti dainą „Po Dangum” iš netrukus pasirodysiančio Monikos Linkytės muzikos albumo!

  1. audra says:

    Nepatiko:)))gal reikia būti depresuotam?

  2. Gerda says:

    Tokia patinka daina tik letesne kaip Jazzu Pacios Nieko apie mus :)

  3. Romanas says:

    Gautusi grazus remixas labiau i progressive puse

line
Все права защищены © 2013 | Дизайн и программирование IT&Designs