line

Rollikai – naują fotosesija.

Извините, этот техт доступен только в Литовский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kas nemėgsta pašokti pagal seną, gerą, kokybišką rokenrolą? Vaikinų grupė „Rollikai“, rodos, pasiruošę šiais metais nemenkai “papurtyti“ muzikos pamatus.

Šį kartą vaikinai dalinasi naujausia savo fotosesija, kurioje atsispindi visai kitokie dainininkų portretai. „Pačioje grupės pradžioje buvome saldūs berniukai. Su tvarkingais marškinėliais, išlygintom kelnytėm ir nepriekaištingom šukuosenom, bet laukiniu vidum“, – šypsosis Naglis ir patikina, kad naujame grupės įvaizdyje atsiskleidžia visai kitoks grupės „Rollikai“ vizualas. Sutelkę bendras pajėgas su fotografe Egle Pinikiene ir stiliste Renata Grėbliauskaite, dainininkai pasirinko vyriškai seksualų, šiek tiek iššaukiantį, bet, pripažinkime, dėmesį prikaustantį įvaizdį. „Džiaugiamės, kad fotografė Eglė leido būti savimi ir paskatino išryškinti paslėptas, gal ne visada demonstruojamas, charakterio savybes ir emocijas“, – vienbalsiai pasakoja „Rollikai“.

Vaikinai dovanoja naujausią savo fotosesiją visoms gerbėjoms, pažada greitu metu pristatyti naujausią savo kūrinį ir sako ačiū plaukui meistrui Oleg Berezin (salonas “Proffi”), „Pando Pants“, bei „Pret-a-Porter“.

line
Все права защищены © 2013 | Дизайн и программирование IT&Designs